Reklama

W Płocku rusza kino. I to już w niedzielę

Opublikowano:
Autor:

W Płocku rusza kino. I to już w niedzielę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na razie chodzi o bezpłatne kino plenerowe. Będą dwa seanse w dwa kolejne dni, a do tego przekąski i drobne upominki. 

Na razie chodzi o bezpłatne kino plenerowe. Będą dwa seanse w dwa kolejne dni, a do tego przekąski i drobne upominki. 

W ramach "odmrażania" gospodarki ogłoszono, że kina wrócą do normalnej działalności w sobotę 6 czerwca. Ale zdecydowanie wcześniej, bo już 31 maja i 1 czerwca na plenerowe seanse zaprasza Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. To z okazji Dnia Dziecka. 

- Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Rezerwacji można dokonać pod numerem tel. (24) 366 43 50 od czwartku do soboty w godz. 10 – 18. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń - informuje Patrycja Grodecka z POKiS-u.

Pokazy odbędą się na parkingu POKiS-u przy ul. Jakubowskiego 10. Na ekranie będzie można zobaczyć „Baśnie i bajki polskie”, polską serię animowaną „Basia” oraz film fantastyczno-przygodowy „E.T”. Wstęp do kina jest bezpłatny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wstęp na seanse do kina plenerowego jest bezpłatny. Podczas pokazów zostaną zastosowane wszelkie procedury bezpieczeństwa – aby zachować odstęp między uczestnikami POKiS wyznaczy specjalne strefy. Konieczne jest zasłanianie ust, nosa przez cały pokaz zarówno przez uczestników jak i przedstawicieli organizatora. Przy wejściu uczestnicy zostaną poddani bezdotykowemu mierzeniu temperatury ciała oraz dezynfekcji rąk. 

Co i o której będzie grane? Dla młodszych dzieci: 31 maja o godz. 17.30 „Basia” (55 min.) - polska seria animowana, 1 czerwca o godz. 17.30 „Baśnie i bajki polskie” (55 min.) - najnowsze animacje krótkometrażowe. Natomiast dla dzieci starszych: 31 maja i 1 czerwca o godz. 20 „E.T” (115 min) - film fantastyczno - przygodowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE