Reklama

W piątek startują Rockowe Ogródki. 20 lat w służbie rock'n'rolla

Opublikowano:
Autor:

W piątek startują Rockowe Ogródki. 20 lat w służbie rock'n'rolla - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydawałoby się, że jeszcze niedawno Rockowe Ogródki zyskały pełnoletność. Czas upływa, skoro to już dwudziesty festiwal przed nami. Kolejne kapele powalczą o uwagę słuchaczy. Niech zatem zabrzmi rock and roll na dziedzińcu przy Placu Narutowicza.

Wydawałoby się, że jeszcze niedawno Rockowe Ogródki zyskały pełnoletność. Czas upływa, skoro to już dwudziesty festiwal przed nami. Kolejne kapele powalczą o uwagę słuchaczy. Niech zatem zabrzmi rock and roll na dziedzińcu przy Placu Narutowicza.

- Ja mam 20 lat, ty masz 20, przed nami siódme niebo. Dwudziestolatkom zawsze w pas się kłania świat, cały świat – te słowa napisał Włodzimierz Patuszyński w latach 60. Tak też jest z Rockowymi Ogródkami, przychodzą kolejne młode pokolenia słuchać rock and rolla w wykonaniu początkujących kapel i tych już z doświadczeniem. Co roku budzi się nadzieja, że wśród tych zespołów znajdzie się ten, któremu publiczność nie da tak łatwo zejść ze sceny.

Słysząc nazwę festiwalu, fani rocka (i nie tylko rocka, o czym też świadczy tegoroczna odsłona w trakcie Dnia Płockiego) dobrze wiedzą, gdzie się udać. A zatem dwudziestolatkowie, ci faktyczni i ci, którzy na tyle się czują, zajrzyjcie na ten dziedziniec w piątkowy albo sobotni wieczór przy pubie Rock'69 o godz. 20.00. Niech rock będzie z wami. Na początek gość, zespół Anamor, który grał na pierwszych Rockowych Ogródkach. Obiecują wiele nowych kompozycji.

Harmonogram koncertów w ramach Festiwalu Rockowe Ogródki:
07.07 - Anamor,
14.07 - Finał Warsztatów Muzycznych,
15.07 - Tripsys - Warszawa,
21.07 - Sjel - gość,
22.07 - Słońce - Warszawa,
04.08 - Upstream - Siedlce,
05.08 - Hump - Poznań,
11.08 - Ziemia Zakazana - Leszno/Wrocław,
12.08 - Livin Fire - Kraków,
18.08 - The Suits - Warszawa,
19.08 - Kt. Green - Warszawa,
25.08 - Dzień Płocki: Skafander, The Wall,
26.08 - Finał Rockowych Ogródków - Leshy.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE