Reklama

W piątek rozstrzygnięcie X edycji konkursu

Opublikowano:
Autor:

W piątek rozstrzygnięcie X edycji konkursu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek już po raz X poznamy laureatów konkursu "Godni Naśladowania", skierowanego do organizacji pozarządowych i osób działających na rzecz lokalnej społeczności.

W piątek już po raz X poznamy laureatów konkursu "Godni Naśladowania", skierowanego do organizacji pozarządowych i osób działających na rzecz lokalnej społeczności. 

Uroczysta gala odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego. Kapituła przyznała wyróżnienia w trzech kategoriach:

  • sportu, turystyki i rekreacji,
  • kultury, nauki i edukacji,
  • pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień.

Zostanie też przyznany tytuł "Godny Naśladowania - najlepsza organizacja pozarządowa 10-lecia". Kandydatów nominowała Płocka Rada Działalności Pożytku Publicznego, a zwycięzca został wybrany w głosowaniu smsowym. 

Galę uświetni koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej. Przewidziany jest także poczęstunek. Honorowym patronem konkursu "Godni naśladowania" jest prezydent Andrzej Nowakowski.

Osoby, które chcą wziąć udział w gali, proszone są o odbiór zaproszeń w  Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Misjonarskiej 22.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE