Reklama

W nowym pawilonie hospicjum niemal wszystko gotowe. Mają jedną prośbę

Opublikowano:
Autor:

W nowym pawilonie hospicjum niemal wszystko gotowe. Mają jedną prośbę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy pawilon Hospicjum Stacjonarnego jest już w trakcie odbioru, niedługo będą mogli przyjmować podopiecznych. Aby zapewnić im komfort, w salach dla chorych przydałyby się telewizory.

Nowy pawilon Hospicjum Stacjonarnego jest już w trakcie odbioru, niedługo będą mogli przyjmować podopiecznych. Aby zapewnić im lepszy komfort w salach dla chorych przydałyby się telewizory.

Pracownicy hospicjum mają prośbę:

- Prawie wszystko gotowe na przyjęcie naszych Podopiecznych...brakuje jedynie telewizorów na sale chorych. Może mógłby ktoś pomóc w ich zdobyciu? - napisali w mediach społecznościowych. - Może mógłby ktoś pomóc w ich zdobyciu?

Nie chodzi o starsze, ciężkie modele, ponieważ telewizory - z racji bezpieczeństwa i zajmowanego miejsca - mają być podwieszane na ścianie.

Stowarzyszenie Hospicyjno-Paliatywne "Hospicjum Płockie" pod wezw. Św. Urszuli Ledóchowskiej należy do najstarszych hospicjów w Polsce. Mieści się przy al. Piłsudskiego 37.

Kolejna rozbudowa budynku stała się możliwa dzięki wielu darczyńcom, wielu płocczan wspiera ich przeznaczając 1 proc. podatku. Dzięki niej poprawią się warunki. Podopieczny będzie mógł liczyć w starym skrzydle na jednoosobowy pokój zamiast przebywać w dwuosobowym. Ponadto w nowym skrzydle przewidzieli sześć dodatkowych miejsc, a także  pełne zaplecze magazynowe, pomieszczenie socjalne, sale - telewizyjną, rehabilitacyjną i konferencyjną. Tu można zobaczyć krótki film z marca 2019 r. pokazujący wnętrza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE