Reklama

W niektórych przedszkolach są jeszcze wolne miejsca dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

W niektórych przedszkolach są jeszcze wolne miejsca dla dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podano do wiadomości listy z nazwiskami dzieci, które od września rodzice zaprowadzą do przedszkoli. - Na podstawie zgłoszeń rodziców z uszeregowanymi preferencjami wyboru przedszkoli, a były trzy do wyboru, około 950 dzieci zostało wstępnie zakwalifikowanych – informuje Aleksandra Jadczak z Wydziału Edukacji w Ratuszu.

Podano do wiadomości listy z nazwiskami dzieci, które od września rodzice zaprowadzą do przedszkoli. - Na podstawie zgłoszeń rodziców z uszeregowanymi preferencjami wyboru przedszkoli, a były trzy do wyboru, około 950 dzieci zostało wstępnie zakwalifikowanych – informuje Aleksandra Jadczak z Wydziału Edukacji w Ratuszu.

Gdzie są jeszcze wolne miejsca? W Miejskim Przedszkolu nr 1, 9, 13, 17, 25 i 33.

Przypomnijmy, że w środę, 24 maja kończy się termin złożenia w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, „Karty potwierdzenia woli zapisania dziecka”. Później rodzice muszą poczekać na listy przyjętych i nieprzyjętych, dopiero wówczas poznamy dokładną liczę wolnych miejsc. Gdyby dziecko nie zostało przyjęte do przedszkola, wówczas jest jeszcze szansa w trakcie rekrutacji uzupełniającej, która rozpocznie się 26 czerwca i potrwa do 3 lipca 2017 roku.

- Na bieżąco są analizowane potrzeby i rozważana możliwość uruchomienia dodatkowych oddziałów przedszkolnych – dodaje kierownik Wydziału Edukacji w Ratuszu, Aleksandra Jadczak.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE