Reklama

W niedzielę wyruszy nietypowy orszak. Zbiórka przy Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę wyruszy nietypowy orszak. Zbiórka przy Orlen Arenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli macie czworonoga, jesteście zaproszeni. Jeśli go nie macie - również można im towarzyszyć. Już w najbliższą niedzielę miłośnicy czworonogów przejdą ulicami naszego miasta, zbierając datki na rzecz 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli macie czworonoga, jesteście zaproszeni. Jeśli go nie macie - również można im towarzyszyć. Już w najbliższą niedzielę miłośnicy czworonogów przejdą ulicami naszego miasta, zbierając datki na rzecz 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą im towarzyszyć wolontariusze WOŚP

Jak zwykle chodzi o wypełnienie puszki i dostarczenie jej prosto do najważniejszego miejsca 12 stycznia, jakim jest Orlen Arena. To właśnie tam lokowany jest sztab, w którym od rana do późnych godzin wieczornych trwa skrupulatne liczenie datków od mieszkańców. Aby kwota była jak najwyższa, potrzebne są kolejne inicjatywy i pomysły. Stąd zaproszenie do właścicieli psów i do każdego, kto po prostu będzie miał ochotę przespacerować się w miłym towarzystwie ustaloną trasą.

Zbiórka uczestników będzie przy Orlen Arenie (przy wejściu K7). Orszak wyruszy z Placu Celebry Papieskiej, dalej przejdziemy przy Kościele Św. Jadwigi, potem Pasażem Roguckiego, wejdziemy w ul. Tysiąclecia aż do Atrium Mosty, dalej Bielską, Nowym Rynkiem, Tumską i ul. Kościuszki do Wieży Ciśnień, gdzie uczestnicy będą mogli napić się ciepłej herbaty, zjeść ciepły posiłek w zamian za wrzuceniu paru groszy do puszki WOŚP.

Koniecznie przed wyjściem z domu zabierzcie smycz dla swojego pupila.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE