Reklama

Reklama

W niedzielę wybory. To z tego grona wybierzemy parlamentarzystów [LISTY]

Opublikowano: 11 października 2019 20:24
Autor:

W niedzielę wybory. To z tego grona wybierzemy parlamentarzystów [LISTY] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę zdecydujemy komu przypadnie 10 poselskich mandatów z okręgu nr 16 oraz jeden mandat dla senatora. Głosowanie trwa chwilę, za to wybór, którego dokonamy przy urnie w lokalu wyborczym, to głos oddany na wizję i konkretne działania przez kilka kolejnych lat na rzecz Polski, a także dla mieszkańców regionu i Płocka.

Reklama

W najbliższą niedzielę, 13 października zdecydujemy komu przypadnie 10 poselskich mandatów z okręgu nr 16 oraz jeden mandat dla senatora. Głosowanie trwa chwilę, za to wybór, którego dokonamy przy urnie w lokalu wyborczym, to głos oddany na wizję i konkretne działania przez kilka kolejnych lat na rzecz Polski, a także dla mieszkańców regionu i Płocka.

WYBORY DO SEJMU

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 ZGORZELSKI Piotr, parlamentarzysta, Zągoty, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 ORLIŃSKI Mirosław Adam, prawnik, Sochaczew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3 WOJNAROWSKI Konrad, prawnik, Nosarzewo Borowe, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 SZCZEPANKOWSKI Zenon, nauczyciel fizyki i astronomii, Chorzele, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 WRÓBLEWSKA Maria Bożena, nauczyciel przedszkola, Sanniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6 RZYMOWSKI Jerzy, przedstawiciel władzy samorządowej, Kuczbork Wieś, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 SIEROCKA Iwona, przedstawiciel władzy samorządowej, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8 LEWANDOWSKI Łukasz, prezes, Ciechanów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 RYZIŃSKI Jacek urzędnik samorządowy, Sochocin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10 SOSNOWSKI Michał, prezes, Płock, nie należy do partii politycznej
11 SZUSTAKIEWICZ Wojciech, inżynier rolnictwa, Mszczonów, nie należy do partii politycznej
12 DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna, nauczyciel, Granice, nie należy do partii politycznej
13 DERLUKIEWICZ Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14 KOPER Karolina Agnieszka, pracownik samorządowy, Nowe Święcice, nie należy do partii politycznej
15 RZESZOTARSKI Piotr Łukasz, kierownik muzeum Sierpc, nie należy do partii politycznej
16 MIRGOS-KILANOWSKA Nina, przedstawiciel władz publicznych, Franciszków, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa, prezes, Płońsk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18 APTEWICZ Elżbieta Urszula, specjalista bankowości, Mława, nie należy do partii politycznej
19 SMOLIŃSKA Anna, politolog, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
20 KOMINEK Tomasz, dyrektor departamentu, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 SZUMOWSKI Łukasz Jan, lekarz - specjalista kardiolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2 MAŁECKI Maciej, historyk, Sochaczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 WĄSIK Maciej Roman, archeolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 OPIOŁA Marek, politolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CICHOLSKA Anna Ewa, parlamentarzysta, Regimin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 OLEJNICZAK Waldemar Ryszard, parlamentarzysta, Sierpc, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KOŁAKOWSKI Robert Jerzy, parlamentarzysta, Ciechanów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 ROMANOWSKI Rafał, polityk, Maków Mazowiecki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 OZDOBA Jacek Dawid, przedstawiciel władzy samorządowej, Warszawa, nie należy do partii politycznej
10 BIEŃKOWSKI Krzysztof, ekonomista, Przasnysz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 GAJEWSKA Maria Bożena, technik ogrodnik, Sieraków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 MAZURSKA Marlena, specjalista bankowości, Gąbin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KIEŁBIŃSKI Marek, nauczyciel historii, Mława, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KULPA Wioletta Maria, kierownik marketingu, Płock, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 LEŚNIEWSKA Ewa Anna, nauczyciel nauczania początkowego, Żuromin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 CHOIŃSKI Łukasz, wyższy urzędnik samorządowy, Żyrardów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna, nauczyciel nauczania początkowego, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
18 KUŹNIEWSKA Elżbieta, nauczyciel matematyki, Koziebrody, nie należy do partii politycznej
19 KARPIŃSKA Jolanta, specjalista bankowości, Nowa Sławogóra, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 HUMIĘCKI Waldemar Paweł, prezes, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1 IWANIAK Arkadiusz, ekonomista, Płock, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 BRUDNICKI Adrian, inżynier budownictwa, Płock, nie należy do partii politycznej
3 AUGUSTYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, Płock, członek partii politycznej: Lewica Razem
4 LINOWSKA Małgorzata, nauczyciel chemii, Żyrardów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 KWASIBORSKI Krzysztof, specjalista administracji publicznej, Bielsk, nie należy do partii politycznej
6 ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka, księgowa, Ogorzelice, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 KANIEWSKI Piotr Julian, dziennikarz, Płońsk, nie należy do partii politycznej
8 ŁUCZAK Dariusz, kierowca samochodu ciężarowego, Żyrardów, członek partii politycznej: Lewica Razem
9 JASIŃSKA Renata, ekonomista, Bronowo-Zalesie, członek partii politycznej: Lewica Razem
10 NOWAK Eugeniusz Jan, pedagog, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata, pielęgniarka, Łukomie, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 WELENC Anna, pedagog, Płock, nie należy do partii politycznej
13 GÓRECKA Olga, fizjoterapeuta, Władysławów, nie należy do partii politycznej
14 ANDRZEJCZAK Sebastian, specjalista administracji publicznej, Szulmierz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
15 DOBROWOLSKI Mateusz, dziennikarz, Warszawa, członek partii politycznej: Lewica Razem
16 KUJAWA Wioletta, księgowa, Szydłowo, nie należy do partii politycznej
17 KRÓLIKOWSKI Zbigniew, politolog, Gostynin, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
18 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech, specjalista administracji publicznej, Białkowo, członek partii politycznej: Lewica Razem
19 STANISZEWSKI Jan, specjalista administracji publicznej, Bulkowo-Kolonia, nie należy do partii politycznej
20 KIWIT Marek, inżynier rolnictwa, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1 USIĄDEK Paweł, analityk finansowy, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 SMOSARSKA Dorota, nauczyciel, Pruszków, nie należy do partii politycznej
3 CIECHANOWSKI Grzegorz, kierowca, Bydgoszcz, członek partii politycznej: Korwin
4 STELMACH Tomasz Józef, elektronik, Płock, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
5 SĘKOWSKI Krzysztof, sanitariusz, Ciechanów, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
6 RZECZKOWSKI Paweł Janusz, rolnik, Mieszki-Bardony, nie należy do partii politycznej
7 SZADKOWSKA Katarzyna, księgowa, Faustynowo, nie należy do partii politycznej
8 FLORYSIAK Mirosława, grafik, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 SZYDŁOWSKA Beata Irena, kasjer-sprzedawca, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
10 ZADROŻNY Bartosz, politolog, Płońsk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11 DŁUTOWSKA Agnieszka, analityk finansowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej
12 ZAGÓRSKI Adrian Paweł, pracownik administracyjny, Warszawa, nie należy do partii politycznej
13 MAKARA Marek Janusz, dziennikarz, Prażmów, nie należy do partii politycznej
14 BARTOSEWICZ Monika Danuta, analityk finansowy, Legionowo, nie należy do partii politycznej
15 GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa, inżynier inżynierii środowiska, Warszawa, nie należy do partii politycznej
16 SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz, inżynier mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
17 DŁUTOWSKA Anna, nauczyciel, Działdowo, nie należy do partii politycznej
18 ADAMSKA Anna Ewa, technik ekonomista, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
19 KOWALSKI Krzysztof Franciszek, technik technologii chemicznej, Płock, nie należy do partii politycznej
20 WAŁKUSKI Jerzy, lekarz weterynarii, Lipowiec Kościelny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1 KIERWIŃSKI Marcin Piotr, inżynier elektronik, Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 GAPIŃSKA Elżbieta Teresa, pedagog, Płock, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 RUSINOWSKA Beata Małgorzata, pedagog, Żyrardów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 KRZEMIŃSKI Adam, nauczyciel matematyki, Ciechanów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka, kierownik ds. rozwoju, Gostynin, nie należy do partii politycznej
6 ZIELSKI Dariusz, specjalista ds. logistyki, Sochaczew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 BACZEWSKI Marcin, ekonomista, Sierpc, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 GMURCZYK Arkadiusz, artysta fotografik, Płock, członek partii politycznej: Zieloni
9 RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia, rolnik, Przążewo, nie należy do partii politycznej
10 CIESIELSKI Rafał, prawnik, Mława, nie należy do partii politycznej
11 LEGIĘĆ-DOROBA Kinga, agent nieruchomości, Mszczonów, nie należy do partii politycznej
12 WOŹNOWSKI Rafał Mariusz, filozof, Lubowidz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13 KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna, fizyk, Płock, członek partii politycznej: Nowoczesna
14 PAWLAK Urszula Henryka, ekonomista, Olszowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 ONISZK Wiktor, student, Płock, nie należy do partii politycznej
16 ADAMIAK Paulina Ada, prawnik, Raciąż, nie należy do partii politycznej
17 PIOTROWSKI Marcin Hubert, historyk, Brudzeń Duży, nie należy do partii politycznej
18 POGONOWSKI Mariusz, aktor, Płock, nie należy do partii politycznej
19 PIETRASZEK Stanisław Władysław, chemik, Żuromin, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20 RABOSZUK Wiesław Mariusz, inżynier rolnictwa, Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1 KŁOBUKOWSKI Paweł, inżynier mechanik, Wyszogród, nie należy do partii politycznej
2 GĄSIOROWSKI Marek, nauczyciel, Sierpc, nie należy do partii politycznej
3 JAKUBOWSKA Izabela, historyk, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
4 KUŚMIREK Andrzej Mikołaj, przedstawiciel handlowy, Sochaczew, nie należy do partii politycznej
5 DŁUGOŁĘCKI Mariusz, prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
6 KOSSECKI Paweł Antoni, nauczyciel akademicki, Warszawa, nie należy do partii politycznej
7 DĄBROWSKA Żaneta, specjalista do spraw sprzedaży, Dobrosielice, nie należy do partii politycznej
8 PIETRUS Artur, specjalista BHP, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
9 KUBIAK Monika, specjalista resocjalizacji, Iłża, nie należy do partii politycznej
10 LUBOWIEDZKI Daniel, technik budowlany, Dzierzgowo, nie należy do partii politycznej
11 KOZIŃSKI Przemysław Piotr, prawnik, Płock, nie należy do partii politycznej
12 LEŃSKA Elżbieta, opiekun osoby starszej, Płock, nie należy do partii politycznej
13 WIŚNIEWSKI Mateusz, mechanik, Mszczonów, nie należy do partii politycznej
14 BILIŃSKA Arleta Agnieszka, handlowiec, Płońsk, nie należy do partii politycznej
15 KACPERCZYK Krystyna Barbara, sportowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
16 NASIEROWSKA Dorota, animator, Koźniewo-Łysaki, nie należy do partii politycznej
17 ZALIKHOV Robert, student, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18 PAPIEROWSKA Kinga, student, Iłów, nie należy do partii politycznej
19 LATARSKI Tomasz, elektromechanik, Kłaczkowo, nie należy do partii politycznej
20 JANKOWSKI Artur, technik mechanik, Płońsk, nie należy do partii politycznej

WYBORY DO SENATU

1 MARTYNOWSKI Marek Eryk, parlamentarzysta, Płock, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PAWLAK Waldemar, rolnik, Kamionka, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (17)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.