Reklama

W niedzielę bezpłatny dojazd na WOŚP

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę bezpłatny dojazd na WOŚP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy, kto chciałby uczestniczyć w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Orlen Arenie, nie musi kłopotać się kasowaniem biletu w autobusie. Ale to tylko pod warunkiem, że wsiądzie do specjalnie oznakowanej linii.

Każdy, kto chciałby uczestniczyć w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Orlen Arenie, nie musi kłopotać się kasowaniem biletu w autobusie. Ale to tylko pod warunkiem, że wsiądzie do specjalnie oznakowanej linii.

Już w najbliższą niedzielę, 10 stycznia na płockie ulice ruszy specjalna, bezpłatna linia Komunikacji Miejskiej. Będzie odpowiednio oznakowana napisem „WOŚP” i nazwą kierunku, do którego zmierza. Jednocześnie Ratusz zastrzega, że w przypadku innych autobusów trzeba już skasować bilet.

Linia specjalna połączy Podolszyce z Orlen Areną. Pierwszy kurs zacznie się o godzinie 12.16. Trasa częściowo przypomina linię nr 20, następnie z przystanku „Stanisławówka” pojedzie ul. Jachowicza w stronę ul. Bielskiej, Gwardii Ludowej i Batalionów Chłopskich aż do Orlen Areny. Kursy są zaplanowane w odstępach ok. 45 minut.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE