Reklama

W najbliższy weekend będą spore utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

W najbliższy weekend będą spore utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy muszą liczyć z ograniczeniami, już w najbliższą sobotę zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ratusz zawczasu uprzedza, że nie będzie można parkować na wyznaczonych ulicach.

Kierowcy muszą liczyć z ograniczeniami, już w najbliższą sobotę zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ratusz zawczasu uprzedza, że nie będzie można parkować na wyznaczonych ulicach.

Ratusz apeluje do kierowców, aby zastosowali się do wprowadzonej czasowej organizacji ruchu i do poleceń służb kierujących ruchem. Utrudnienia mają związek z 6. Półmaratonem Dwóch Mostów (sam bieg potrwa od godz. 8.30 do 11.30), który zaplanowano na niedzielę, 10 września.

Bieg będzie odbywał się na trasie : Start – ulica Małachowskiego a następnie trasa prowadzić będzie ulicami: Teatralną,  Pl. Narutowicza, Mostowa i po pętli: Most im. Legionów Piłsudskiego - Kolejowa – Rondo Lajourdie –zapora boczna Zbiornika Włocławskiego – Most Solidarności (ścieżka rowerowa)  – Grabówka – Norbertańska – Mostowa - (2 okrążenia), Plac Narutowicza, Teatralna, Małachowskiego – Meta - Stary Rynek.

- Organizacja biegu będzie powodowała utrudnienia w ruchu w niedzielę, 10 września w godzinach 08.00 - 13.00 w rejonie Starego Miasta, Mostu Legionów Piłsudskiego, Grabówki – informują w Urzędzie Miasta Płocka. - W tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. Z ruchu pojazdów zostanie wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych, a więc na skrzyżowaniach na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu, ruchem będą kierowały uprawnione osoby. W uzasadnionych przypadkach dojdzie do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego.

Jest także apel do kierowców, aby już w sobotę, 9 września nie parkowali aut na ul. Małachowskiego i na Starym Rynku od godz. 16.00 zgodnie z wprowadzoną czasową organizacją ruchu. - W niedzielę 10 września zalecamy przeprawę na drugą stronę Wisły Mostem Solidarności - dodają w urzędzie.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE