Reklama

W gąszczu fotelików trudno się rozeznać. Oni fachowo doradzą

Opublikowano:
Autor:

W gąszczu fotelików trudno się rozeznać. Oni fachowo doradzą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż jedna piąta wszystkich śmiertelnych wypadków wśród dzieci to skutek uderzenia w bok samochodu, dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniego fotelika do przewożenia maluchów. Fachowe doradztwo w tym zakresie można będzie uzyskać podczas kolejnych ciekawych dni otwartych w salonie UmaluCha.

Aż jedna piąta wszystkich śmiertelnych wypadków wśród dzieci to skutek uderzenia w bok samochodu, dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniego fotelika do przewożenia maluchów. Fachowe doradztwo w tym zakresie można będzie uzyskać podczas kolejnych ciekawych dni otwartych w salonie UmaluCha.

Na rynku roi wprost roi się od różnego typu fotelików dziecięcych, ale w tym gąszczu produktów łatwo się pogubić. Zwłaszcza jeśli nie wiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze i jakie są najnowsze systemy zabezpieczeń naszego malucha w podróży.

Rozeznać się w tym niełatwym temacie już w najbliższą sobotę 18 marca, pomogą pracownicy hurtowni UmaluCha. Będzie można uzyskać fachowe doradztwo oraz zapoznać się z nowościami fotelikowymi tego sezonu.

- Aż 20% śmiertelnych wypadków wśród dzieci to skutek uderzeń bocznych aut, dlatego też Recaro, Kiddy oraz firma Romer (czołowe niemieckie firmy, bezpiecznych fotelików samochodowych) wzmacniają konstrukcję fotelików o tak zwane SPS (Side Protection System) – na tego typu ciekawe rady mogą liczyć rodzice.

Dodatkowo można będzie uzyskać specjalny rabat z okazji cieszących się sporą popularnością dni otwartych w salonie.

- Przyjdź i przeżyj „Eksperyment Życie” z pożytkiem dla Ciebie i dla Twojego  dziecka – zachęcają organizatorzy dni otwartych.
             

Przyjedź do hurtowni w Kutnie w sobotę 18 marca w godzinach 9.00-14.00.

Umalucha - Od pierwszego uśmiechu
ul. Wilcza 1
99-300 Kutno
tel. 609374567, 723296866

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE