Reklama

W czwartek i w piątek problemy z wodą

Opublikowano:
Autor:

W czwartek i w piątek problemy z wodą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektórzy mieszkańcy mogą jutro zdziwić się przy próbie nalania wody do czajnika, aby zrobić sobie poranną kawę albo herbatę. Spółka Wodociągi Płockie uprzedza, że w czwartek wystąpi obniżone ciśnienie wody, a sama woda płynąca z kranu może mieć nieco gorszą barwę.

Niektórzy mieszkańcy mogą jutro zdziwić się przy próbie nalania wody do czajnika, aby zrobić sobie poranną kawę albo herbatę. Spółka Wodociągi Płockie uprzedza, że w czwartek wystąpi obniżone ciśnienie wody, a sama woda płynąca z kranu może mieć nieco gorszą barwę.

Z utrudnieniami w czwartek, 14 lipca od godziny 8.00 rano powinni liczyć się mieszkańcy osiedli: Dworcowa, Kochanowskiego, Kostrogaj, Trzepowo, Tysiąclecia, Łukasiewicza, Dobrzyńska, Skarpa, Winiary, Maszewo. Podobne problemy będą dotyczyły mieszkańców Maszewa Dużego i Maszewa nad Wisłą. Niestety problemy z wodą potrwają do godzin popołudniowych w piątek, 15 lipca.

- Powyższe utrudnienia związane są z remontem armatury magistrali wodociągowej DN 800 w ul. Chopina pomiędzy ulicami Bielską i Dworcową – informuje spółka i jednocześnie przeprasza za niedogodności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE