Reklama

W czwartek i piątek może być głośno. Zawyją syreny

Opublikowano:
Autor:

W czwartek i piątek może być głośno. Zawyją syreny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Może zrobić się głośno na Orlenie - ostrzega biuro prasowe koncernu i zarazem przeprasza za wszelkie uciążliwości z tego powodu.

Może zrobić się głośno na Orlenie - ostrzega biuro prasowe koncernu i zarazem przeprasza za wszelkie uciążliwości z tego powodu.

Głośne próby elektronicznych i mechanicznych syren alarmowych potrwają od godzin porannych do godz. 15.00 na terenie Zakładu Produkcyjnego w Płocku PKN ORLEN, spółki Basell Orlen Polyolefins (BOP) oraz kompleksu budynków Centrum Administracji i Biura Zakupów. Testy syren alarmowych mogą być słyszalne w pobliżu Zakładu Produkcyjnego ORLENU w Płocku.

- Próby prowadzone są  zgodnie z przyjętym harmonogramem sprawdzenia funkcjonowania systemu alarmowania i ostrzegania PKN ORLEN SA w 2018 r. - informuje biuro prasowe koncernu. - Próby zostaną poprzedzone każdorazowo komunikatem głosowym w momencie ich rozpoczęcia, a następnie zostanie przeprowadzony krótki test włączenia syren zamontowanych na poszczególnych obiektach w zakładzie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE