Reklama

Uważasz, że jest ładna? Wyślij lub przynieś zgłoszenie

Opublikowano:
Autor:

Uważasz, że jest ładna? Wyślij lub przynieś zgłoszenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W jaki sposób zachęcić właścicieli pubów, ogródków i kawiarenek, aby w należących do nich miejscach było ciekawiej, z polotem, bardziej estetycznie, a przy tym schludnie i przyjemnie? Płocki Ratusz postanowił nagrodzić tych, którzy w jakiś sposób zdołali swoje zakątki wyróżnić.

W jaki sposób zachęcić właścicieli pubów, ogródków i kawiarenek, aby w należących do nich miejscach było ciekawiej, z polotem, bardziej estetycznie, a przy tym schludnie i przyjemnie? Płocki Ratusz postanowił nagrodzić tych, którzy w jakiś sposób zdołali swoje zakątki wyróżnić.

Czy po wstępnym rozejrzeniu się i ocenie wystroju kawiarnianego ogródka w sezonie letnim, chcemy jeszcze do niego wrócić? Czy przypadły nam do gustu meble albo detale, wszystko to, co kreuje ogólny klimat danego miejsca i sprawia, że chcemy je polecić swoim znajomym? Płocki Ratusz ogłosił konkurs, w którym można otrzymać tytuł "Najpiękniejszej kawiarenki letniej 2016 roku". 

Zwłaszcza latem, które sprzyja częstszym wyjazdom, lokale stanowią mniejsze wizytówki danego miasta (tymi większymi wizytówkami powinny być utrzymane zabytki i kamienice, bardziej urokliwe zakątki, aby było czym się pochwalić). Wrażenia z wyjazdów w znacznej mierze współtworzą właśnie lokale, restauracje i kafejki wraz z ich menu. Tym razem nikt jednak nie zamierza oceniać zdolności kulinarnych, lecz ogólną estetykę. Mamy sierpień, znamy lokalną ofertę i wiemy, co nam się w niej podoba (lub nie podoba) i gdzie skierować się na lody czy na kawę. Konkurs na „Najpiękniejszą kawiarenkę letnią 2016”, który dotyczy kawiarni, pubów, pizzerii czy restauracji dysponujących sezonowym ogródkiem gastronomicznym, ogłosił płocki Ratusz i zachęca do wysyłania zgłoszeń (te są dostępne na stronie rozwojmiasta.plock.eu w zakładce rewitalizacja i estetyzacja, następnie należy skorzystać z części poświęconej estetyzacji) na adres: estetyka@plock.eu. Można również osobiście zjawić się w Biurze Obsługi Klienta (wejście od ul. Zduńskiej) i dostarczyć zgłoszenie na stanowisku nr 4., ale nie później niż do 16 sierpnia. Przeglądu zgłoszeń dokona Zespół ds. Estetyki Miasta (17 - 22 sierpnia). Weźmie pod uwagę najciekawsze aranżacje z wykorzystaniem oświetlenia, zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. Równie mocno liczy się pomysłowość i ogólne wrażenie. Dostarczenie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na oględziny kawiarenki. 

Wyniki konkursu poznamy w trakcie tegorocznego Jarmarku św. Bartłomieja. Nagrodami są dyplomy. Ratusz zastrzega, że w przypadku zwycięskiej bądź wyróżnionej kawiarenki dostarczona wcześniej do urzędu dokumentacja fotograficzna zostanie opublikowana na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE