Reklama

Uważajcie w weekend przy Galerii Mazovia!

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie w weekend przy Galerii Mazovia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątku 2 sierpnia do poniedziałku 5 sierpnia potrwają prace drogowe w rejonie skrzyżowania Wyszogrodzkiej, Jana Pawła II i Armii Krajowej.

Od piątku 2 sierpnia do poniedziałku 5 sierpnia potrwają prace drogowe w rejonie skrzyżowania Wyszogrodzkiej, Jana Pawła II i Armii Krajowej.

Roboty rozpoczną się w piątek o 17, a ich zakończenie przewidywane jest na poniedziałek o 4. W tym czasie na Wyszogrodzkiej w stronę Warszawy całkowicie zamknięty zostanie prawoskręt do alei Jana Pawła II oraz pas do jazdy na wprost od zatoki autobusowej przy salonie forda do wjazdu na parking Auchan.

W czasie prac drogowych nie będzie możliwy wjazd i wyjazd w al. Jana Pawła II oraz wjazd na parking koło Auchan od strony Wyszogrodzkiej. Objazdy wyznaczone zostały ulicami: Wyszogrodzka – Jana Pawła II – skrzyżowanie Jana Pawła II / Czwartaków przy galerii Wisła – Czwartaków – Jana Pawła II. Wjazd na parking Auchan i Obi w weekend będzie możliwy wyłącznie od ul. Czwartaków.

Zamknięcie dla ruchu południowej jezdni ulicy Wyszogrodzkiej wiązać się będzie również z poważnymi zmianami w kursowaniu autobusów linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 oraz nocnej N1.

Przystanek Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Imielnicy) zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z al. Jana Pawła II (przy wjeździe do Auchan). Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Czwartaków, autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w obu kierunkach nie wjadą w al. Jana Pawła II.

Schemat tras objazdowych dla autobusów

Linie 2 i 3
W obu kierunkach pojadą ulicą Wyszogrodzką prosto i ominą przystanek Czwartaków. W drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, pozostałe przystanki obsłużą bez zmian.

Linie 12, 25, 27, 28 i 30
W obu kierunkach pojadą prosto ul. Wyszogrodzką i ominą wszystkie przystanki w al. Jana Pawła II (Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego i Podolszyce). W drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan.

Linie 22 i 33
• w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, a dalej przez przystanki Czwartaków (przy OBI), Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego przejadą do pętli Podolszyce;
• z pętli Podolszyce przejadą przez przystanki Wiśniewskiego, Św. Wojciecha, Skotnickiego i Czwartaków (przy basenie), a następnie do przystanku Armii Krajowej (na Wyszogrodzkiej przy Lidlu), na którym wrócą na stałą trasę w stronę centrum.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
• Czwartaków – w obu kierunkach bez obsługi autobusami linii 2 i 3 (zatrzymają się tam za to autobusy linii 22 i 33);
• Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – w obu kierunkach bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30;
• Armii Krajowej w stronę Imielnicy zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z al. Jana Pawła II (będzie ustawiony przy wjeździe na parking Auchan), zatrzymają się na nim autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE