Reklama

Uważajcie na zmiany na rondzie!

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie na zmiany na rondzie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano prawy pas w rejonie ronda Wojska Polskiego przy nowym moście został wyłączony z ruchu. Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Dziś rano prawy pas w rejonie ronda Wojska Polskiego przy nowym moście został wyłączony z ruchu. Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Przypominamy, że dziś od rana w rejonie ronda Wojska Polskiego przed Podolszycami obowiązuje zmieniona organizacja ruchu - w związku z budową tzw. małej obwodnicy jadący w stronę centrum mają do dyspozycji o jeden pas mniej niż dotąd. Z ruchu wyłączono również ciąg pieszo-rowerowy po tej stronie.

Ponadto - jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy mają dziś w planach układanie masy asfaltowej  i naprawę chodnika przy ulicy Królowej Jadwigi, a także naprawę ubytków przy Łukasiewicza.

W związku z toczącymi się pracami przy Ciechomickiej związanymi z budową kolektora ściekowego dla osiedli Ciechomice i Góry, obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, zwężenia jezdni i ograniczenia prędkości. Na jezdni mogą pracować ludzie i sprzęt ciężki.

Jak zwykle trzeba uważać przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa -Łukasiewicza

Kierowcy powinni dziś uważać na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, we wtorek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Żyzna,

- Harcerska, 

- Słoneczna,

- Mickiewicza.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE