Reklama

Uważajcie, dziś zmiany pod wiaduktem

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie, dziś zmiany pod wiaduktem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najprawdopodobniej dziś po południu ponownie zamknięta dla ruchu zostanie nitka Piłsudskiego w stronę miasta, a otwarta ta w kierunku Warszawy. Może być zamieszanie, dlatego koniecznie patrzcie na znaki i jeźdźcie ostrożnie!

Najprawdopodobniej dziś po południu ponownie zamknięta dla ruchu zostanie nitka Piłsudskiego w stronę miasta, a otwarta ta w kierunku Warszawy. Może być zamieszanie, dlatego koniecznie patrzcie na znaki i jeźdźcie ostrożnie!

Do tej pory prace trwały na południowej nitce Piłdsudkiego pod wiaduktem i to ona od kilku tygodni była zamknięta dla ruchu. Teraz wykonawca  położył wszystkie wartstwy asfaltu na jezdni w stronę Podolszyc i dlatego  można przełożyć ruch na tę stronę. Jesli tylko badania wytrzymałości nawierzchni wyjdą pozytywnie, już dziś, w środę, przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym zostanie otwarta południowa nitka, a zamknięta północna, na które trzeba położyć jeszcze ostatnią warstwę asfaltu.

Trzeba się liczyć z utrudnieniami i niewykluczone, że jak zazwyczaj w takich przypadkach, można się spodziewać sporego zamieszania. Kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić do obowiązującej od kilku tygodni organizacji ruchu w tym rejonie  i zmiany mogą ich zaskoczyć.

To już ostatnie prace w rejonie wiaduktu. Można się spodziewać, że w weekend albo zaraz po nim otwarte dla ruchu będą już obie nitki Piłsudskiego.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE