Reklama

Uwaga, zwężenie na Sienkiewicza [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, zwężenie na Sienkiewicza [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do najbliższego piątku na Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z remontowaną 1 Maja kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w związku z wprowadzonym tam zwężeniem na jezdni. W nadchodzący weekend skrzyżowanie będzie zamknięte dla ruchu.

Do najbliższego piątku na Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z remontowaną 1 Maja kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w związku z wprowadzonym tam zwężeniem na jezdni. W nadchodzący weekend skrzyżowanie będzie zamknięte dla ruchu.

Jak poinformował Ratusz, zmieniła się tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Sienkiewicza i 1 Maja. Kierowcy powinni bardziej niż zwykle uważać w tej części miasta i koniecznie patrzeć na znaki.

Obecna organizacja ruchu ma obowiązywać do piątku wieczorem. Jak zapowiada Ratusz, od godziny 20.00 w piątek do niedzieli 27 września do godziny 22.00 planowane jest całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Sienkiewicza i 1 Maja. Na skrzyżowaniu Kilińskiego z Sienkiewicza pojawią się znaki drogowe i tablice informacyjne informujące o zamknięciu dla ruchu Sienkiewicza.

- W związku z powyższym już na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Misjonarską kierujący będą musieli skręcić w prawo lub lewo w ul. Misjonarską w celu zawrócenia i ominięcia zamkniętego odcinka ulicy - zapowiadają drogowcy. -  Dopuszczony będzie warunkowy dojazd do posesji znajdujących się na ulicy Sienkiewicza na odcinku od Misjonarskiej do 1 Maja.

Z powodu zamknięcia skrzyżowania w weekend bez przejazdu będzie również odcinek ulicy 1 Maja od Królewieckiej do Sienkiewicza. 

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE