Reklama

Uwaga, zmienią się godziny pracy Ratusza

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, zmienią się godziny pracy Ratusza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Spraw Obywatelskich w płockim Ratuszu jest komórką, do której zawsze ustawia się wianuszek interesantów. W kwietniu został przeniesiony do budynku przy al. Piłsudskiego 6 po dawnym Centrum Kształcenia Ustawicznego, później zmieniły się godziny urzędowania, które skrócono w okresie letnim. Teraz szykuje się kolejna zmiana.

Wydział Spraw Obywatelskich w płockim Ratuszu jest komórką, do której zawsze ustawia się wianuszek interesantów. W kwietniu został przeniesiony do budynku przy al. Piłsudskiego 6 po dawnym Centrum Kształcenia Ustawicznego, później zmieniły się godziny urzędowania, które skrócono w okresie letnim. Teraz szykuje się kolejna zmiana.

To właśnie w Wydziale Spraw Obywatelskich prowadzone są sprawy dotyczące m. in. działalności gospodarczej lub dodatków mieszkaniowych. Od kwietnia interesanci byli przyjmowani od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00. Od 1 lipca do 29 sierpnia czas dostępności urzędników dla petentów skrócono.

Ratusz właśnie powiadomił, że od 1 września stanowiska obsługi klienta będą ponownie czynne w identycznych godzinach, jak przed wakacjami, czyli od poniedziałku do piątku między 8.00 a 17.00.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE