Reklama

Uwaga, za godzinę zamkną skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, za godzinę zamkną skrzyżowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drogowcy przypominają, że od 17.00 do poniedziałkowego poranka nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie na Zielonym Jarze w pobliżu Panoramy.

Drogowcy przypominają, że od 17.00 do poniedziałkowego poranka nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie na Zielonym Jarze w pobliżu Panoramy.

Jak już pisaliśmy, na czas asfaltowania nowo budowanego ronda na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Sikorskiego przy Panoramie nie obędzie się bez całkowitego wyłączenia z ruchu ul. Sikorskiego na odcinku ok. 80 m od nowego ronda, ul. Batalionu Parasol na odcinku ok. 20 m oraz ul. Armii Krajowej ok. 50 m na północ do ul. Wyszogrodzkiej łącznie z częściowym zajęciem pasa drogowego ul. Wyszogrodzkiej oraz tarczy ronda wokół wyspy centralnej. Jak zapowiada Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego, rondo ma zostać otwarte dla ruchu w poniedziałek o godz. 6.00 rano.

Do tego czasu autobusy Komunikacji Miejskiej linii 14, 19, 20, 24, 26, 35 i N1 pojadą objazdami, przez te kilka dni nie będą również obsługiwane przystanki Zielony Jar i Sikorskiego (Komunikacja Miejska proponuje, żeby w okolice skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej przy Galerii Wisła będzie dojechać autobusami linii 3, 12, 25, 27, 28 i 30), autobusy linii 20, 26 i N1 nie będą dojeżdżały do przystanku Czwartaków (w obydwu kierunkach), trasa linii 35 doi z Podolszyc zostanie skrócona do przystanku Roweckiego (bezpośredni dojazd do pętli Podolszyce z Orlenu tylko autobusami linii 33) . Z kolei autobusy linii 14, 19 i 24 na pętli Podolszyce rozpoczną trasę na przystanku po przeciwnej stronie al. Jana Pawła II (na przystanku początkowym linii 22, 26 itd.). Objazdy nie dotyczą pasażerów korzystających z przystanków Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy LIDL-u), Szarych Szeregów, Łączniczek, Hubalczyków, Roweckiego, Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego – do i z tych przystanków autobusy kursować będą bez zmian.  Z powodu objazdów może dochodzić do opóźnień w kursowaniu.

O objazdach czytaj na stronie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE