Reklama

Uwaga, występ w amfiteatrze odwołany

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, występ w amfiteatrze odwołany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaplanowany na niedzielę występ zespołu Mazowsze w płockim amfiteatrze został odwołany. Powód? Zbyt mała liczba sprzedanych biletów.

Zaplanowany na niedzielę występ zespołu Mazowsze w płockim amfiteatrze został odwołany. Powód? Zbyt mała liczba sprzedanych biletów.

Mazowsze przyjeżdża do Płocka w niedzielę z okazji uroczystości związanych z odsłonięciem pomnika ich wieloletniej dyrektorki Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Jak już pisaliśmy, elegancka pani w średnim wieku z kwiatami i parasolką  stanie na Tumskiej i - liczą wszyscy - rozrusza trochę martwą na co dzień ulicę.

Po odsłonięciu pomnika,wieczorem, w amfiteatrze obchodzące w tym roku 65-lecie istnienia Mazowsze miało wystąpić z pierwszą polską operą epoki oświecenia, czyli humorystycznym spektaklem "Cud mniemany, czyli krakowiacy i górale".

Już teraz wiadomo jednak, że nic z tego. - Występ w amfiteatrze został odwołany z powodu zbyt małego zainteresowania płocczan - przyznaje wiceszef Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Radosław Malinowski. - Sprzedano tylko 165 biletów. Mazowsze będzie z nami podczas odsłonięcia pomnika Miry.

Wicedyrektor POKiS przyznaje, że trudno ocenić, dlaczego płocczanie nie bardzo zainteresowali się inscenizacją w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego. - Promocja wydarzenia byłła taka jak w przypadku innych wydarzeń, nie wiem, dlaczego tak się stało - przyznaje Radosław Malinowski.

Bilety kosztowały w zależności od miejsc 90 zł, 60 zł albo 30 zł.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal PłockUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE