Reklama

Uwaga, w weekend utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, w weekend utrudnienia w ruchu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z organizacją Orlen Olimpiady dla pracowników koncernu pojawią się zapory, ograniczenia prędkości i czasowa organizacja ruchu. Trudności napotkamy jadąc zarówno samochodem osobowym, jak i autobusem Komunikacji Miejskiej w rejonie Orlen Areny, ul. Łukasiewicza i ul. Chemików.

W związku z organizacją Orlen Olimpiady dla pracowników koncernu pojawią się zapory, ograniczenia prędkości i czasowa organizacja ruchu. Trudności napotkamy jadąc zarówno samochodem osobowym, jak i autobusem Komunikacji Miejskiej w rejonie Orlen Areny, ul. Łukasiewicza i ul. Chemików.

W najbliższy weekend rusza Orlen Olimpiada. Pracownicy koncernu będą rywalizować w różnych dyscyplinach sportowych, a także bawić się na pikniku. Przy tak dużej imprezie nie obędzie się bez utrudnień. Jak zapowiadają drogowcy, w piątek, 12 czerwca zostanie zamknięta dla ruchu ul. 7 czerwca 1991 roku na odcinku od Gwardii Ludowej do Łukasiewicza. Dodatkowo w sobotę, 13 czerwca w godzinach 9.00 – 13.00 nie przejedziemy fragmentem ul. Łukasiewicza na odcinku od ul. Gałczyńskiego do ul. Chemików, jak również ul. Długą na odcinku od ul. Łukasiewicza do ul. Kobiałka. Będą obowiązywały objazdy (dla samochodów osobowych poniżej 15 ton ulicami: Gałczyńskiego – Dobrzyńska – Zglenickiego, dla samochodów ciężarowych powyżej 15 ton: ul. Gwardii Ludowej – Bielską – drogą powiatową 5201W – Bronowo Zalesie – Draganie – Stara Biała – ul. Zglenickiego).

Rzeczniczka Komunikacji Miejskiej Anna Kicińska poinformowała, że w związku z Orlen Olimpiadą w piątek, 12 czerwca od pierwszych kursów porannych aż do ostatnich kursów wieczornych w sobotę autobusy linii „7” i „20” kursujące w obydwu kierunkach pominą przystanek przy Orlen Arenie na ul. Łukasiewicza. Zatrzymają się natomiast na przystanku zlokalizowanym na ul. Batalionów Chłopskich. Ma to związek z zamknięciem dla ruchu ul. 7 czerwca 1991 roku na odcinku od Gwardii Ludowej do Łukasiewicza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE