Reklama

Reklama

Uwaga, w piątek tamtędy nie przejedziesz

Opublikowano: czw, 14 sie 2014 09:28
Autor:

Uwaga, w piątek tamtędy nie przejedziesz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy piątek, 15 sierpnia przypada święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. W związku z zaplanowanymi na ten dzień uroczystościami u mariawitów na kilka godzin zostanie zamknięty fragment ulicy Kazimierza Wielkiego.

Reklama

W najbliższy piątek, 15 sierpnia przypada święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. W związku z zaplanowanymi na ten dzień uroczystościami u mariawitów na kilka godzin zostanie zamknięty fragment ulicy Kazimierza Wielkiego.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny jest jednym z najważniejszych świąt dla mariawitów - juto przypada 100. rocznica poświęcenia wybudowanej w 1914 r. Świątyni Miłosierdzia i Miłości w Płocku i planowanym w związku z tym przyjazdem wyznawców mariawityzmu, odcinek Kazimierza Wielkiego od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. Abpa. Nowowiejskiego będzie wyłączony z ruchu od 7.00 do 17.00 na czas uroczystości w katedrze mariawickiej.

Jak powiadomił Hubert Woźniak z zespołu medialnego Ratusza, w tym samym czasie zostanie otwarty przejazd przez obecnie modernizowany odcinek ul. Nowowiejskiego między skrzyżowaniem z ul. Kazimierza Wielkiego, a skrzyżowaniem z Łukasiewicza, żeby zminimalizować powstałe utrudnienia. Wraz z ponownym udostępnieniem ul. Kazimierza Wielkiego przez katedrą mariawitów, dla ruchu ponownie zostanie zamknięta ul. Nowowiejskiego. Przypomnijmy, że trwają tam prace nad rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. Przewiduje się, że ulica stanie się w pełni przejezdna od 25 sierpnia.
 

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.