Reklama

Uwaga, w piątek na cały weekend zamkną ulicę w centrum

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, w piątek na cały weekend zamkną ulicę w centrum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątkowego popołudnia do do niedzieli wieczorem całkiem zamknięta dla ruchu będzie ulica Kolegialna na odcinku od skrzyżowania z 1 Maja do pl. Obrońców Warszawy. Z utrudnieniami muszą się liczyć również pasażerowie Komunikacji Miejskiej.

Od piątkowego popołudnia do do niedzieli wieczorem całkiem zamknięta dla ruchu będzie ulica Kolegialna na odcinku od skrzyżowania z 1 Maja do pl. Obrońców Warszawy. Z utrudnieniami muszą się liczyć również pasażerowie Komunikacji Miejskiej.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, zamknięcie odcinka ulicy ma związek z pracami przy budowie instalacji kanalizacji deszczowej siedziby delegatury Urzędu Wojewódzkiego, które przy Kolegialnej 15 prowadzi Firma Remontowo-Budowlana Lipowski.

Odcinek Kolegialnej zostanie wyłączony z ruchu w piątek ok. 18.00, a przywrócony do ruchu - w niedzielę późnym wieczorem. Przez ten czas w centrum będzie obowiązywał objazd Kolegialna – Pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – Warszawska – Kilińskiego. Do Kolegialnej będzie można dojechać również Misjonarską i Gradowskiego.

Na czas prac wyłączone z ruchu będą przystanki autobusowe - przy ul. Kolegialnej: Pl. Obrońców Warszawy i Gradowskiego. Autobusy będą zatrzymywać się na przystankach tymczasowych na trasie objazdu (przy pl. Obrońców Warszawy oraz przy Szpitalu Św. Trójcy).

- Ponowne zamknięcie ul. Kolegialnej zaplanowano na weekend 16-18 września - zapowiada Konrad Kozłowski. W tym czasie planowane jest odtworzenie nawierzchni jezdni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE