Reklama

Uwaga! W niedzielę ograniczenia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! W niedzielę ograniczenia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na ograniczenia w ruchu drogowym między godz. 9.00 a 16.00.

Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na ograniczenia w ruchu drogowym w niedzielę, 26 maja między godz. 9.00 a 16.00.

Zapowiedziane utrudnienia wynikają z organizowanej imprezy Garmin Iron Triathlon. W najbliższą niedzielę nie przejedziemy ul. Chojnackiego, przy pl. Narutowicza, ul. Małachowskiego, Teatralną, Kozią, Grodzką, pl. Stary Rynek, a także ul. Wyczałkowskiego, Zduńską, Okrzei, Kazimierza Wielkiego, ul. Parowa, Szpitalną oraz drogą wojewódzką 562 na odcinku Płock – Maszewo – Brwilno – Biskupice.

W związku z zamknięciem dla ruchu wyznaczonego obszaru oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników właściciele pojazdów są proszeni o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów.

- Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem będą kierować funkcjonariusze płockiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz organizatorzy - informują w Referacie Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Garmin Iron Triathlon to zawody dla wytrwałych, obejmujące pływanie, kolarstwo i bieg. Więcej informacji znajdziemy tu.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=PbM7CxHYMdA[/YT]

W niedzielę warto zadbać o solidny doping dla zawodników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE