Reklama

Uwaga strażacy: szansa na zdobycie pieniędzy. Bez wkładu własnego

Opublikowano:
Autor:

Uwaga strażacy: szansa na zdobycie pieniędzy. Bez wkładu własnego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyła kolejna edycja programu Fundacji Orlen na dofinansowanie zakupu sprzętu strażackiego. Wnioski można składać do 16 marca.

Ruszyła kolejna edycja programu Fundacji Orlen na dofinansowanie zakupu sprzętu strażackiego. Wnioski można składać do 16 marca.

Organizatorzy programu nie określili, o jaką kwotę mogą się starać strażacy-ochotnicy i państwowe jednostki z całego kraju. Do podziału są 2 mln zł.

- Darowiznę otrzymaną w ramach programu „Orlen dla Strażaków” można wykorzystać wyłącznie na zakup sprzętu: przeciwpożarowego, ratownictwa wodnego i przeciwpowodziowego, drogowego i technicznego, medycznego, chemicznego, ekologicznego, wysokościowego, łączności oraz na zakup wyposażenia osobistego strażaków. Wkład własny nie jest wymagany. Nie jest on również aspektem, który ma jakikolwiek wpływ na końcową ocenę wniosku - podkreślają w Fundacji.

W ramach programu można złożyć wniosek nawet o dofinansowanie zakupu wozu strażackiego. Co ważne, możliwość złożenia wniosku o darowiznę w programie „Orlen dla Strażaków” nie jest dostępna, dopóki poprzednia darowizna nie zostanie rozliczona.

Termin składania wniosków upływa 16 marca. Wyniki poznamy do końca kwietnia 2020 r., a projekty będą realizowane maksymalnie do końca kwietnia 2021 r. Szczegóły programu znajdują się na www. fundacja.orlen.pl.

Dodajmy, że poprzedniczką Fundacji Orlen, finansowanej przez płocki koncern, była powołana 23 lata temu Fundacja Petrochemia Dzieciom. Od 2001 do 2019 r. nazywała się Fundacja Orlen - Dar Serca. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE