Reklama

Uwaga, spore zmiany na parkingu Auchan

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, spore zmiany na parkingu Auchan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć zmieniona organizacja ruchu obowiązuje już od kilku dni, niektórzy kierowcy nadal się gubią. Bo zmian jest sporo i to przy wszystkicChoć zmieniona organizacja ruchu obowiązuje już od kilku dni, niektórzy kierowcy nadal się gubią. Bo zmian jest sporo i to przy wszystkich wjazdach na teren parkingu.h wjazdach na teren parkingu.

Choć zmieniona organizacja ruchu obowiązuje już od kilku dni, niektórzy kierowcy nadal się gubią. Bo zmian jest sporo i to przy wszystkich wjazdach na teren parkingu.

Już jakiś czas temu na dobre zaczął funkcjonować nowy wjazd na parking przed hipermarketem i wyjazd z postoju na Wyszogrodzką. Przebicie do Wyszogrodzkiej usytuowane mniej więcej na wysokości drogi dzielącej parkingi Obi i Auchan  zastąpiło niebezpieczny zjazd tuż za ruchliwym skrzyżowaniem krajowej 62 z Armii Krajowej i Jana Pawła II.

Z kolei przed minionym weekendem totalnie zmieniono organizację ruchu na parkingu. Nie jest tajemnicą, że kierowcy jeżdżą na pamięć, więc władze sieci, licząc się z totalnym zamieszaniem, zatrudniły osoby do kierowania ruchem.

A zmieniło się naprawdę sporo i to właściwie przy wszystkich trzech wjazdach i wyjazdach - od Wyszogrodzkiej, od Czwartaków i przy Jana Pawła II, a także na samym parkingu.  

Zobaczcie zmiany na poniższej mapce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE