Reklama

Uwaga! Skrzyżowanie będzie zamknięte przez kilka tygodni

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Skrzyżowanie będzie zamknięte przez kilka tygodni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drogowcy nie mają dobrych informacji dla kierowców, którzy korzystają z mostu im. Legionów Piłsudskiego. Od poniedziałku 20 lipca skrzyżowanie przy ul. Mostowej, Warszawskiej, Norbertańskiej i al. Kilińskiego będzie zamknięte.

Drogowcy nie mają dobrych informacji dla kierowców, którzy korzystają z mostu im. Legionów Piłsudskiego. Od poniedziałku 20 lipca skrzyżowanie przy ul. Mostowej, Warszawskiej, Norbertańskiej i al. Kilińskiego będzie zamknięte. 

Prace przy rozbudowie al. Kilińskiego trwają i powoli wkraczają w ostateczny etap. Do wykonania zostało w zasadzie tylko skrzyżowanie, które od kilku tygodni jest już rondem, przy ul. Mostowej, Warszawskiej, Norbertańskiej i al. Kilińskiego. Przez kilka tygodni kierowcy, chcąc dostać się na stary most, będą musieli jeździć przez stare miasto. 

- W poniedziałek rano drogowcy całkowicie zamkną skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. Warszawską, Mostową właśnie i Norbertańską, gdzie budują rondo. Zaczną oni właściwe prace nad jego wykonaniem. Skrzyżowanie pozostanie zamknięte do końca wakacji - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej urzędu miasta. 

To spore utrudnienie, także dla odwiedzających zoo. Jak mówi Woźniak, kierowcom pozostaje zatrzymać się na parkingu przy Zespole Szkół Technicznych nr 70 lub szukać miejsca na ulicach Warszawskiej i Norbertańskiej. 

Są i dobre wieści. Kończą się prace na przeciwległym końcu al. Kilińskiego i od piątku zostanie umożliwiony zjazd z al. Jachowicza. Z Kilińskiego będzie można korzystać od skrzyżowania z Jachowicza do skrzyżowania z Kolegialną. Sygnalizacja świetlna będzie czynna od piątku od godz. 6:00. 

Nieczynna za to będzie jeszcze będzie śluza dla autobusów Komunikacji Miejskiej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE