Reklama

Uwaga, skrzyżowania wciąż zamknięte

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, skrzyżowania wciąż zamknięte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni dłużej niż planowano zamknięte będą skrzyżowania: Kościuszki i placu Obrońców Warszawy, a także 1 Maja z Królewiecką i 3 Maja.

Kilka dni dłużej niż planowano zamknięte będą skrzyżowania: Kościuszki i placu Obrońców Warszawy, a także 1 Maja z Królewiecką i 3 Maja.

Od dwóch tygodni zamknięte dla ruchu jest skrzyżowanie Kościuszki i Obrońców Warszawy  przy centrum językowym, niedaleko pomnika Broniewskiego i kierowcy jadący do placu Narutowicza i dalej albo np. do katedry są skazani na objazdy. Okazuje się, że wbrew początkowym planom, wydłuży się termin udostępnienia skrzyżowania dla ruchu.

Jak dziś poinformował Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, firma Skanska, która prowadzi prace związane przebudową skrzyżowań i rozdziałem  kanalizacji ogólnospławnej  na sanitarną i deszczową w ciągu 1 Maja od Jachowicza do Kościuszki, zapowiedziała, że utrudnienia związane zarówno z zamknięciem skrzyżowania, jak i zwężeniem Kolegialnej potrwają kilka dni dłużej niż planowano i zakończą się do piątku 4 grudnia.

Opóźniły się także prace związane z przebudową skrzyżowania ulic 1 Maja z Królewiecką i 3 Maja (przy Jagiellonce i banku). Wykonawca zapowiada, że o ile pogoda pozwoli, również ono ma być otwarte dla ruchu w piątek, 4 grudnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE