Reklama

Uwaga, po domach chodzą ankieterzy

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, po domach chodzą ankieterzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na zlecenie płockiego Ratusza ankieterzy przeprowadzają badanie dotyczące zużycia energii wśród mieszkańców domków jednorodzinnych.

Na zlecenie płockiego Ratusza ankieterzy przeprowadzają badanie dotyczące zużycia energii wśród mieszkańców domków jednorodzinnych.

Jak zapowiada Ratusz, od dziś aż do 27 marca po domach będą chodzić ankieterzy z firmy  Eko-Team Konsulting na zlecenie spółki Energoekspert, która z kolei działa w imieniu Urzędu Miasta Płocka. Badanie ankietowe związane jest z  przygotowywaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Płocka - dane m.in. o inwentaryzacji źródeł ciepła i  zużyciu energii w budynkach, służyć będą określeniu emisji gazów z procesów energetycznych na terenie miasta.

- Pozyskanie danych jest niezbędne do prawidłowego sporządzenia planu oraz do zaplanowania realnych działań na terenie miasta - wyjaśnia biuro prasowe Ratusza.

Ankieterzy mają przy sobie identyfikator oraz upoważnienie wystawione przez prezydenta miasta. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany opracowywaniem planu lub miał jakiekolwiek wątpliwości dotyczące samego badania ankietowego (w tym weryfikację danych ankieterów), może uzyskać więcej informacji w Urzędzie Miasta Płocka, osobiście w Wydziale Rozwoju i Polityki Gospodarczej Miasta lub pod numerami telefonów:

• 24 367 17 68 – Michał Balski
• 24 367 17 18 – Piotr Niesłuchowski

Ratusz przypomina, że Plan Gospodarki Niskoemisyjnej koncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Ponadto istnieje możliwość wypełnienia ankiety zamieszczonej na stronie internetowej www.plock.eu w zakładce konsultacje społeczne. Termin zbierania danych został przedłużony do 31 marca 2015.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE