Reklama

Uwaga: Ograniczenia w ruchu na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Uwaga: Ograniczenia w ruchu na Podolszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od poniedziałku 28 września z powodu robót przy przebudowa metodą bezwykopową kolektorów ściekowych wystąpią ograniczenia w ruchu na płockim osiedlu Podolszyce Południe.

Już od poniedziałku 28 września z powodu robót przy przebudowa metodą bezwykopową kolektorów ściekowych wystąpią ograniczenia w ruchu na płockim osiedlu Podolszyce Południe.

W czerwcu br. Wodociągi Płockie rozpoczęły przebudowę i renowację kolektorów ściekowych metodą bezwykopową. Na początek fachowcy pojawili się w Alejach Jachowicza. Kolektory powstały w Płocku w różnym czasie (niektóre w latach 80., inne – nawet w latach 30. XX wieku), są  wykonane z różnych materiałów. Wymagają wzmocnienia i uszczelnienia.

Od 28 września do 7 października, a więc przez 10 dni, prace zaplanowano na Podolszycach Południe. Co to oznacza?

- Firma Blejkan wprowadzi czasową organizację ruchu na ulicach: Synów Pułku, Czwartaków, Jana Pawła II, Św. Zygmunta, Czerwonych Kosynierów - wyliczają w ratuszu. - Utrudnienia będą polegały na zwężeniach pasa jezdni oraz ograniczeniu prędkości z powodu prowadzonych prac.

Dodajmy, że wszystko realizowane jest w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie miasta Płocka, etap IV” współfinansowanego przez Unię Europejską, ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE