Reklama

Uwaga, od jutra zamknięte skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, od jutra zamknięte skrzyżowanie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek po południu drogowcy planują zamknąć dla ruchu skrzyżowanie Kościuszki z pl. Obrońców Warszawy, co oznacza, że przez dwa tygodnie tamtędy nie dojedziemy na starówkę.

We wtorek po południu drogowcy planują zamknąć dla ruchu skrzyżowanie Kościuszki z pl. Obrońców Warszawy, co oznacza, że przez dwa tygodnie tamtędy nie dojedziemy na starówkę.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, z powodu przebudowy skrzyżowań i rozdziałem  kanalizacji ogólnospławnej  na sanitarną i deszczową w ciągu 1 Maja od Jachowicza do Kościuszki na blisko dwa tygodnie zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie przy centrum językowym. Według planów, skrzyżowanie Kościuszki z pl. Obrońców Warszawy ma być nieprzejezdne do soboty 28 listopada, co onacza, że ci, którzy będą chcieli dojechać Kościuszki do placu Narutowicza i dalej albo np. do katedry, będą musieli wybrać objazdy.

Prace, jak dowiedzieliśmy się od kierownika budowy Zygmunta Szpaka, będą prowadzone tylko w obrębie jezdni, więc ruch pieszych będzie odbywał się normalnie.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE