Reklama

Uwaga, nad Wisłą nie przejedziesz

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, nad Wisłą nie przejedziesz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu rozpoczynającego się dziś na płockiej plaży festiwalu Audioriver do poniedziałku całkiem wyłączona z ruchu jest ulica Rybaki od parkingu przy molo aż do Parowej.

Z powodu rozpoczynającego się dziś na płockiej plaży festiwalu Audioriver do poniedziałku całkiem wyłączona z ruchu jest ulica Rybaki od parkingu przy molo aż do Parowej.

Jak zapowiada Ratusz, ulica będzie nieprzejezdna od piątku do poniedziałku, a kierowcy zjeżdżający nad Wisłę muszą się liczyć również z innymi utrudnieniami. Przede wszystkim nie będzie można parkować gdzie popadnie, bo cały czas nad Wisłą krążą ciężarówki dowożące sprzęt muzyczny, nagłośnienie itp. Dlatego - przypomina urząd - zostawiać samochody można tylko w zatokach postojowych.

- Uwaga! Od północy z czwartku na piątek 24/25 lipca do godzin przedpołudniowych w dniu 28 lipca ulica Rybaki będzie całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów na odcinku od parkingu przy molo do wjazdu od ul. Parowa - Szpitalna - zapowiada Ratusz. - W tym czasie obustronny wjazd będzie możliwy wyłącznie dla służb oraz pojazdów obsługujących festiwal Audioriver posiadających specjalne przepustki wydane przez organizatora.

Fot. Portal Płock
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE