Reklama

Uwaga na darmowe breloczki do kluczy!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga na darmowe breloczki do kluczy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji ostrzega przed osobami pochodzenia rumuńskiego, które oferują darmowe breloczki do kluczy. Gadżet ten ma wbudowany czip, który umożliwia śledzenie potencjalnej ofiary.

Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji ostrzega przed osobami pochodzenia rumuńskiego, które oferują darmowe breloczki do kluczy. Gadżet ten ma wbudowany czip, który umożliwia śledzenie potencjalnej ofiary.

W Płocku nie było co prawda zgłoszeń na ten temat, ale płocka policja dmucha na zimne i za Komendą Główną ostrzega: Rumuni oferują przechodniom bezpłatne breloczki, w których ukryty jest czip umożliwiający śledzenie potencjalnej osoby. - Po wstępnym rozpoznaniu posesji przestępcy dokonują kradzieży z włamaniem do mieszkań i domów, gdy tylko nadarza się okazja - wyjaśnia oficer prasowy. - W związku z powyższym policja zwraca się z apelem do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności i informowanie o tego typu prezentach w szczególności dzieci, gdyż to one są najbardziej podatne na takie prezenty. Osoby oferujące tego typu gadżety pojawiają się najczęściej w rejonie parkingów przy centrach handlowych.

Na razie płocka policja nie miała zgłoszeń o tego typu sytuacjach ani z terenu miasta, ani powiatu. Gdyby jednak ktokolwiek chciał nam wcisnąć darmowe breloczki, koniecznie powinniśmy powiadomić o tym policję pod nr tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 lub nr bezpłatnym, alarmowym 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE