Reklama

Uwaga: mijają terminy wyborcze. Warto głosować!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga: mijają terminy wyborcze. Warto głosować! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do wtorku 7 lipca wyborcy mogą dopisać się do spisu wyborców poza miejscem stałego zamieszkania, natomiast do 10 lipca mogą pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania.

Tylko do wtorku 7 lipca wyborcy mogą dopisać się do spisu wyborców poza miejscem stałego zamieszkania, natomiast do 10 lipca mogą pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania.

Już w niedzielę 12 lipca czeka nas w Polsce druga tura wyborów prezydenta Polski, zmierzą się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. 

W sprawie dopisanie do spisu wyborców lub pobrania zaświadczeń należy zgłosić się do Urzędu Miasta Płocka, bez wcześniejszego umawiania się, z dowodem osobistym, w budynku przy al. Piłsudskiego 6 (poniedziałek – piątek godz. 8-17) lub w ratuszu (wejście od ul. Zduńskiej, poniedziałek – środa godz. 7.30-16.30, czwartek godz. 8.30-17.30, piątek godz. 8.30-16.30).

Jeśli wiemy, że w dniu II tury wyborów prezydenckich będziemy przebywać poza miejscem zameldowania, musimy zgłosić się do swojego urzędu gminy i odebrać w nim zaświadczenie o prawie do głosowania. Z takim zaświadczeniem będziemy mogli 12 lipca oddać głos w dowolnej komisji wyborczej na terenie kraju. Zaświadczenie możemy odebrać osobiście lub przy pomocy upoważnionej osoby do przyszłego piątku, a więc do 10 lipca.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE