Reklama

Uwaga, kradną samochody na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, kradną samochody na Podolszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Honda i nissan - te dwa auta zniknęły właścicielom z parkingów pod blokami na Podolszycach Północ w ostatni weekend wakacji. W wolne dni uaktywniła się też szajka polująca na butle gazowe.

Honda i nissan - te dwa auta zniknęły właścicielom z parkingów pod blokami na Podolszycach Północ w ostatni weekend wakacji. W wolne dni uaktywniła się też szajka polująca na butle gazowe.

W miniony weekend płocka policja odnotowała dwie kradzieże samochodów sprzed bloków właścicieli. W obu przypadkach auta zniknęły z parkingów osiedlowych na Podolszycach Północ. Jak dowiedzieliśmy się od podinsp. Andrzeja Rosy, w sobotę 30 sierpnia, zniknięcie pojazdu sprzed bloku przy Walecznych zgłosił właściciel nissana micry. W samochodzie był też portfel z pieniędzmi.  Stratę oszacowano na ok. 900 zł.

Znacznie większą wartość miała honda civic, która zniknęła w nocy z niedzieli na poniedziałek z parkingu przy Szarych Szeregów. Tu straty oszacowano na ok. 35 tys. zł.

W ostatni weekend wakacji uaktywnili się nie tylko złodzieje samochodów. Jak podaje Andrzej Rosa, najpierw w piątek, 29 sierpnia, złodzieje włamali się do kratownicy z butlami gazowymi i ukradli stamtąd 8 butli o łącznej wartości ok. 1,2 tys. zł. Jeszcze bardziej obłupili się w Ciółkowie w gm. Radzanowo. Z tamtejszej kratownicy ukradli 11 butli (w tym jedną pustą) za ok. 1,6 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE