Reklama

Uwaga, kolejne zmiany na Piłsudskiego

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, kolejne zmiany na Piłsudskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejne utrudnienia w związku z budową wiaduktu na Piłsudskiego. Dziś zostanie zamknięty jeden z dwóch pasów jezdni w kierunku Warszawy.

Przed nami kolejne utrudnienia w związku z budową wiaduktu na Piłsudskiego. Dziś zostanie zamknięty jeden z dwóch pasów jezdni w kierunku Warszawy.

Jak zapowiada biuro prasowe Ratusza, dziś, 18 listopada, wyłączony z ruchu zostanie jeden z dwóch pasów południowej jezdni Piłsudskiego. Do tej pory kierowcy jadący w stronę Warszawy mieli do dyspozycji dwa pasy (w stronę centrum - jeden), więc zwężenie jezdni z pewnością nie pozostanie bez wpływu na występujące tam utrudnienia. Ale na szczęście taka sytuacja nie potrwa długo. Zwężenie ma obowiązywać do soboty 23 listopada.

Jak już pisaliśmy, aż do maja będziemy jeździć tylko po południowej jezdni w obu kierunkach. Są tam trzy pasy - dwa będą przeznaczone dla aut jadących w stronę Warszawy, jeden - w kierunku centrum. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać na odcinku al. Piłsudskiego od biurowca Zakładu Energetycznego do nawrotki znajdującej się po drugiej stronie torów przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Gierzyńskiego.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE