Reklama

Uwaga kierowcy, utrudnienia na finiszu prac

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy, utrudnienia na finiszu prac - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższych dniach kierowcy powinni się liczyć z utrudnieniami na ulicy Harcerskiej. W związku z wykonywanymi tam pracami ruchem będą sterowały uprawnione do tego osoby.

W najbliższych dniach kierowcy powinni się liczyć z utrudnieniami na ulicy Harcerskiej. W związku z wykonywanymi tam pracami ruchem będą sterowały uprawnione do tego osoby.

Remont ulicy w Borowiczkach ciągnie się od miesięcy, ale - przynajmniej taką nadzieję ma Ratusz - teraz ma się już ku końcowi. Jak zapowiadają drogowcy, od wtorku do czwartku - o ile pogoda pozwoli - wykonywane będą prace bitumiczne związane z położeniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na ul. Harcerskiej i rondzie na skrzyżowaniu ulic: Harcerska-Pocztowa-Korczaka oraz wykonaniem nawierzchni jezdni nowo wybudowanych dróg rowerowych.

Aby nie zamykać ulicy, ruchem będą sterowały uprawnione osoby. - Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu (zwężenie jezdni, ograniczenie prędkości) - apeluje Ratusz.

Po zakończeniu tych prac zostanie już tylko wyregulowanie studzienek, a także wykonanie nowego oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej termoutwardzalnej, które zaplanowano na ostatni tydzień kwietnia. Aby zminimalizować utrudnienia, prace będą trwały nocami.

Prace na Harcerskiej wznowiono w lutym. Choć zima była wyjątkowo łagodna, jak wyjaśnia Miejski Zarząd Dróg, wykonawca musiał przerwać roboty w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Remont i rozbudowa harcerskiej ma się zakończyć do końca kwietnia. Inwestycja pochłonie blisko 3,6 mln zł, Wykonawcą jest Firma Remontowo - Budowlana „Lipowski”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE