Reklama

Uwaga, kierowcy - tamtędy nie przejedziecie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, kierowcy - tamtędy nie przejedziecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z zaczynającym się dosłownie lada moment festiwalem Reggaeland, który będzie kilkudniowym świętem dla wszystkich słuchaczy i miłośników muzyki reggae, dub i ska, ulica Rybaki zostanie na kilka dni wyłączona z ruchu począwszy od jutrzejszego ranka.

W związku z zaczynającym się doslownie lada moment festiwalem Reggaeland, który będzie kilkudniowym świętem dla wszystkich słuchaczy i miłośników muzyki reggae, dub i ska, ulica Rybaki zostanie na kilka dni wyłączona z ruchu począwszy od jutrzejszego ranka.

 

Czasowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać od godziny 6.00 rano 10 lipca i potrwa do 13 lipca do godziny 22.00. Jak informuje Ratusz, na teren będą wpuszczane pojazdy należące wyłącznie do służb i ekip obsługujących festiwal. W związku z tym Ciuchcia Tumska również pojedzie w tym czasie po zmienionej trasie. Pojawi się za to na płockich ulicach Reggaebus, kursujący między poszczególnymi dworcami, dowożący uczestników w najważniejsze miejsca centrum miasta i na samą festiwalową plażę.

Fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE