Reklama

Uwaga kierowcy, ruszył remont Piłsudskiego

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy, ruszył remont Piłsudskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek rozpoczął się remont pełnej dziur i kolein nawierzchni al. Piłsudskiego. Kierowcy i piesi muszą się liczyć z utrudnieniami.

W czwartek rozpoczął się remont pełnej dziur i kolein nawierzchni al. Piłsudskiego. Kierowcy i piesi muszą się liczyć z utrudnieniami.

Zgodnie z zapowiedziami, dziś, w czwartek ruszył remont najbardziej zniszczonych fragmentów  Piłsudskiego. Od rana na odcinku od skrzyżowania z ul. Otolińską do skrzyżowania z ul. Gierzyńskiego na jezdni w kierunku Podolszyc obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Główna arteria miasta jest przejezdna, ale wydzielono zwężenia i obowiązują ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania na remontowanym odcinku. Czasowa wyłączane z ruchu będą też poszczególne przejścia dla pieszych.

- Prace związane z wykonaniem frezowania starej nawierzchni i wszystkich prac związanych z ułożeniem betonu asfaltowego będą prowadzone w weekendy od piątku po popołudniowym szczycie komunikacyjnym do godzin porannych w poniedziałek; pozostałe prace będą prowadzone od poniedziałku do piątku - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza i ostrzega: - Czasowa organizacja ruchu przewiduje rotacyjne zmiany w oznakowaniu pionowym i poziomym w czasie poszczególnych etapów robót! Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do wprowadzonego tymczasowego oznakowania.

Ulica ma być wyremontowana do końca listopada. Pruszkowska firma Strabag zainkasuje za to blisko milion złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE