Reklama

Uwaga, dziś kolejne zmiany w centrum

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, dziś kolejne zmiany w centrum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek wieczorem dla ruchu zostanie otwarty jeden przebudowywany odcinek ulicy 1 Maja, a zamknięte kolejne fragmenty tej ulicy.

W poniedziałek wieczorem dla ruchu zostanie otwarty jeden przebudowywany odcinek ulicy 1 Maja, a zamknięte kolejne fragmenty tej ulicy.

Jak zapowiada płocki Ratusz, dziś, w poniedziałek, inwestycja związana z remontem 1 Maja wkracza w drugi etap realizacji. I tak - o godzinie 20.00 otwarty dla ruchu zostanie dotąd niedostępny z powodu przebudowy  odcinek od Królewieckiej do Jachowicza (fragment od Kolegialnej do Sienkiewicza będzie dostępny dopiero w czwartek, 8 października wieczorem), a zamknięte zostaną dwa następne.

Od wtorku nie przejedziemy już ulicą 1 Maja na odcinkach od ul. Kolegialnej do ul. Kościuszki i od ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Królewieckiej i 3 Maja. Ulica Kościuszki i skrzyżowanie Królewieckiej z 3 Maja oraz  1 Maja będą przejezdne. 

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionego, nowego oznakowania - uczula Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Prace związane z przebudową ulicy i rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej powinny się zakończyć do połowy grudnia 2015 r.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE