Reklama

Utrudnienia dla kierowców. Kolejny odcinek Łukasiewicza zamknięty

Opublikowano:
Autor:

Utrudnienia dla kierowców. Kolejny odcinek Łukasiewicza zamknięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Remont ul. Łukasiewicza wkracza w kolejny etap. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i przygotować na kolejne utrudnienia.

Remont ul. Łukasiewicza wkracza w kolejny etap. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i przygotować na kolejne utrudnienia. 

Kolejny etap remontu rozpocznie się w czwartek 5 kwietnia o 10:00. Oznacza to wprowadzenie nowej, czasowej organizacji ruchu. Łukasiewicza zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Kobiałka do skrzyżowania z ul. Długą wraz ze skrzyżowaniem. Możliwy będzie dojazd do bramy nr 11.

- W związku z powyższym zostanie wyznaczony objazd dla pojazdów ciężarowych z wykorzystaniem dróg powiatowych zlokalizowanych poza granicami miasta Płocka - informuje Konrad Kozłowski z urzędu miasta. - Objazd dla pojazdów osobowych oraz komunikacji publicznej zostanie poprowadzony po drogach wewnętrznych Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Dodatkowo nadal pozostają wyłączone z ruchu odcinki ul. Łukasiewicza od skrzyżowania z ul. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. 7 Czerwca 1991 r. 

 

fot. UMP 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE