Reklama

Usłyszał odgłosy z garaży, wezwał policję

Opublikowano:
Autor:

Usłyszał odgłosy z garaży, wezwał policję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziwne odgłosy dobiegały z garaży przy Dobrowolskiego na Międzytorzu. Jeden z mieszkańców powiadomił policję i dzięki temu udało się złapać złodziei na gorącym uczynku.

Dziwne odgłosy dobiegały z garaży przy Dobrowolskiego na Międzytorzu. Jeden z mieszkańców powiadomił policję i dzięki temu udało się złapać złodziei na gorącym uczynku.

Wszystko wydarzyło się dziś w nocy. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, dobiegające po północy dźwięki  z garaży na tyle zaniepokoiły mieszkańca Międzytorza, że zawiadomił on policję.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.Zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok rzucili się do ucieczki. Policjanci rozpoczęli pościg i udało im się zatrzymać uciekinierów. Mieli oczywiście na sumieniu kradzież - dwaj 21-letni płocczanie zostali złapani z przewodami elektrycznymi zerwanymi z  elewacji budynków garaży. Trafili do aresztu.

- Dzisiejsze zatrzymanie sprawców kradzieży było możliwe dzięki współpracy anonimowej osoby z policją - podkreśla Krzysztof Piasek. - Przekazanie informacji pozwoliło na bardzo szybką interwencję policji, zakończoną zatrzymaniem sprawców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE