Reklama

Urzekł publiczność nie tylko głosem [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Urzekł publiczność nie tylko głosem [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek w Domu Darmstadt wystąpił Michał Łanuszka. Piękny głos i intrygujące teksty stworzyły wyjątkową atmosferę.

W piątek w Domu Darmstadt wystąpił Michał Łanuszka. Piękny głos i intrygujące teksty stworzyły wyjątkową atmosferę. 

Michał Łanuszka, którego można usłyszeć w wielu produkcjach radiowych i telewizyjnych, to charyzmatyczny, obdarzony ciepłym, niskim głosem wokalista, kompozytor i gitarzysta. Jest absolwentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Pracuje jako lektor, dziennikarz i prezenter radiowy.

Ma na swoim koncie trzy płyty: "Bieski Idiota" (2009), "A miało być tak pięknie" (2012) oraz świetnie przyjętą przez publiczność i krytykę “Łanuszka/Cohen” (2014). W swoim dorobku ma także koncertowe DVD “Łanuszka/Cohen - life in Wieliczka” oraz gościnny udział w projekcie “Świat wg Nohavicy”. 

Po trzech latach od premiery płyty “Łanuszka/Cohen” z piosenkami legendarnego Leonarda Cohena w nowych polskich przekładach, Michał Łanuszka powrócił z nową płytą, którą zatytułował „Nieoczekiwanie”. Słychać na niej inspiracje twórczością geniuszy polskiej piosenki, takich jak Seweryn Krajewski, Agnieszka Osiecka czy Marek Grechuta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE