Reklama

Urząd Skarbowy zaprasza na spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Urząd Skarbowy zaprasza na spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W trakcie wydarzenia prelegenci będą mówić o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. Trwa rejestracja!

W trakcie wydarzenia prelegenci będą mówić o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. Trwa rejestracja!

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już w piątek w Płocku w Hotelu Petropol, Al. Stanisława Jachowicza 49. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

W spotkaniu udział weźmie m.in. Marcin Ociepa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Nina Dobrzyńska, Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Adam Ogrodnik, Wiceprezes Urzędu Dozoru Technicznego. Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów/Krajowej Administracji Skarbowej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, jak również Urzędu Dozoru Technicznego będą do Państwa dyspozycji. 

Organizatorzy proszą o pilną rejestrację ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program konferencji znajduje się tutaj 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE