Reklama

Upał nie zelżeje. 30 stopni Celsjusza to minimum

Opublikowano:
Autor:

Upał nie zelżeje. 30 stopni Celsjusza to minimum  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Słońce w dzień nie przestanie grzać przynajmniej przez najbliższy tydzień. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przedłużył ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach przynajmniej do niedzieli 16 czerwca.

Słońce w dzień nie przestanie grzać przynajmniej przez najbliższy tydzień. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przedłużył ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach przynajmniej do niedzieli 16 czerwca. 

Nie ma dobrych wiadomości dla tych, którzy z utęsknieniem wyczekują obniżenia temperatury. Meteorolodzy przewidują, że upały w Płocku i powiecie potrwają utrzymają się przynajmniej do końca tygodnia. Prognozowana temperatura w dzień oscylować w granicach 30-33 stopni Celsjusza. Wyjątkiem ma być piątek, kiedy to temperatura spadnie do granic 26-29 stopni Celsjusza. 

Nieco chłodniejsze, choć nadal gorące, będą noce - po zachodzie słońca powietrze będzie miało temperaturę od 16 do 21 stopni Celsjusza. 

Zaleca się ograniczenie przebywania na słońcu, zwłaszcza osobom starszym. Należy ograniczyć wysiłek fizyczny, a także spożycie alkoholu. Warto pić za to dużo wody niegazowanej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE