Reklama

Umieszczą urzędników w nowym miejscu

Opublikowano:
Autor:

Umieszczą urzędników w nowym miejscu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdzie znajdzie się nowy punkt obsługi klienta Urzędu Miasta Płocka? I co tam załatwimy? Zanim to jednak nastąpi budynek przejdzie remont.

Gdzie znajdzie się nowy punkt obsługi klienta Urzędu Miasta Płocka? I co tam załatwimy? Zanim to jednak nastąpi budynek przejdzie remont. 

Każdy płocczanin kojarzy tzw. dołek przy Miodowej. Budynek formalnie należy do spółki MZGM-TBS. Urzędnicy z Ratusza zapewniają, że remont rozpocznie się jeszcze w tym roku. Zapewne latem. - Na pewno będzie etapowany. Budynek zostanie poddany termomodernizacji, ale w ogólnym zarysie nie zmieni się – mówi Hubert Wożniak z zespołu medialnego Ratusza.

Oficjalnie potwierdza także, że na parterze budynku po zakończonym remoncie Ratusz przymierza się do umieszczenia nowego punktu obsługi klienta. - Będzie on obsługiwał płocczan w sprawach, które załatwiają w Urzędzie najczęściej - m.in. meldunki, dowody osobiste, prawa jazdy, opłaty za śmieci, czy nieruchomości, bo będzie tam również kasa. Chcemy w ten sposób wyjść naprzeciw potrzebom płocczan, którzy nie będą musieli już przyjeżdżać na Stary Rynek, czy do budynku przy al. Piłsudskiego. Będzie to również ułatwienie w kontekście wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania.

Nie wiadomo jednak, od kiedy nowy punkt będzie już dostępny dla mieszkańców. - Uruchomienie systemów informatycznych takiej placówki zależy nie od nas, ale od ministerstwa administracji, od ministerstwa cyfryzacji oraz Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych – dodaje Hubert Woźniak.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE