Reklama

Ulicami miasta przejdzie marsz, będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Ulicami miasta przejdzie marsz, będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znana jest już tegoroczna trasa Marszu dla Życia i Rodziny. W tym roku uczestnicy przejdą jednak nie ulicami centrum miasta, tylko mostem na osiedle Radziwie.

Znana jest już tegoroczna trasa Marszu dla Życia i Rodziny. W tym roku uczestnicy przejdą jednak nie ulicami centrum miasta, tylko mostem na osiedle Radziwie.

W tym roku Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca w godz. 13.30 – 15.00. Wcześniej będzie Msza św. w Kościele pod wezwaniem św. Dominika (na Górkach).

Zaplanowana trasa: Kościuszki - pl. Dąbrowskiego - Warszawska - Mostowa - Most im. Legionów Piłsudskiego - Kolejowa - Kościelna - plac przy Kościele Św. Benedykta (osiedle Radziwie). 

[ZT]15391[/ZT]

- Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb kierujących ruchem – dodaje Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami w płockim ratuszu. 

Po dotarciu na Radziwie tradycyjnie odbędzie się rodzinny festyn. Wystąpi m.in. zespół "Moja Rodzina", będą też gry, zabawy, konkursy dla rodzin i poczęstunek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE