Reklama

Uczennica Małachowianki startuje w konkursie. Może wygrać stypendium w USA

Opublikowano:
Autor:

Uczennica Małachowianki startuje w konkursie. Może wygrać stypendium w USA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cinema Makeup School to jedna z najbardziej prestiżowych na świecie uczelni, która kształci charakteryzatorów. Uczennica Małachowianki postanowiła spróbować sił w konkursie na stypendium i jest na dobrej drodze do zwycięstwa.

Cinema Makeup School to jedna z najbardziej prestiżowych na świecie uczelni, która kształci charakteryzatorów. Uczennica Małachowianki postanowiła spróbować sił w konkursie na stypendium i jest na dobrej drodze do zwycięstwa.

Los Angeles, miasto aniołów. To właśnie tu bije serce przemysłu filmowego, a co za tym idzie są tu najlepsze szkoły, kształcące przyszłe kadry na potrzeby Hollywoodu. Jedną z nich jest Cinema Makeup School, która niedawno ogłosiła konkurs na stypendium. W szranki stanęła 17-letnia Eliza Rajkowska, która w przyszłości chciałaby zająć się charakteryzacją przy tworzeniu efektów specjalnych. Opowiada o tym w krótkim, trzyminutowym filmiku, nagranym na potrzeby konkursu.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=gRD1_Is0JH8[/YT]

Eliza zakwalifikowała się do głosowania na Facebooku. Co to oznacza? W każdym tygodniu autorzy charakteryzacji, na które zagłosuje najmniej osób, odpadną z rywalizacji. Pierwsze miejsce w internetowym głosowaniu gwarantuje nie tylko przepustkę do finału, w którym znajdzie się najpopularniejsza piątka, ale także jeden głos sędziowski.

Zwycięzcę wybierze pięcioosobowa kapituła, w skład której wejdzie min. Ve Neill - zdobywczyni trzech Oscarów. Laureat otrzyma półroczne stypendium o wartości blisko 17 tysięcy dolarów. Pozostała czwórka dużo mniejsze, o wartości 1000 dolarów. 

Głosować na Elizę można na oficjalnym profilu szkoły. Należy wybrać kafelek podpisany "Eliza Rajkowska's phoenix". Do tej pory na charakteryzację feniksa zagłosowało ponad 1000 osób. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE