Reklama

Uczelnie znów połączą siły przy organizacji Juwenaliów?

Opublikowano:
Autor:

Uczelnie znów połączą siły przy organizacji Juwenaliów?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dwóch lat pełnego porozumienia ws. organizacji Juwenaliów pomiędzy płockimi uczelniami nie ma. Czy w tym roku uda się przełamać impas?

Od dwóch lat pełnego porozumienia ws. organizacji Juwenaliów pomiędzy płockimi uczelniami nie ma. Czy w tym roku uda się przełamać impas? 

Po raz ostatni Juwenalia organizowane przez trzy wyższe uczelnie odbyły się w 2015 roku. Później nastąpił rozłam, a święto żaków organizowali studenci z płockiej filii Politechniki Warszawskiej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. W 2016 roku Studenci ze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica zorganizowali "Włodkonalia" i choć obie strony zapewniały, że imprezy są otwarte dla wszystkich studentów i mieszkańców, niesmak pozostał. 

Mniejszy komitet organizacyjny to bowiem mniejsza kasa na organizację. A mniejsza kasa na organizację przekłada się na artystów, którzy koncertują dla studentów. Jak tłumaczyli rok temu, honoraria artystów są po prostu ogromne. 

[ZT]15201[/ZT]

Czy po dwóch latach uczelnie znów połączą siły? Wczoraj na fanpage'u Juwenaliów Płockich pojawiła się informacja, że studenci z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica spotkali się z prezydentem Andrzejem Nowakowskim. 

- Niebawem wybierzemy wspólnie tegoroczne logo Juwenaliów, a także zdradzimy pierwsze sekrety największego studenckiego święta w naszym mieście - zapowiedzieli. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE