Reklama

Uchodźcy, aborcja. Tak czy nie [GRAFIKI]

Opublikowano:
Autor:

Uchodźcy, aborcja. Tak czy nie [GRAFIKI] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Błyskawiczne pytania, błyskawiczne odpowiedzi „TAK” albo „NIE” - tak wyglądała seria pytań zwanych złotymi strzałami podczas poniedziałkowej debaty przedwyborczej. Zobaczcie graficzny skrót z debaty polityków!

Błyskawiczne pytania, błyskawiczne odpowiedzi „TAK” albo „NIE” - tak wyglądała seria pytań zwanych złotymi strzałami podczas poniedziałkowej debaty przedwyborczej. Zobaczcie graficzny skrót z debaty polityków!

Podczas poniedziałkowej debaty z dziennikarzami politycy w trzech seriach dostali tzw. złote strzały, czyli pytania, na które można odpowiedzieć tylko TAK albo NIE, podnosząc do góry specjalne tabliczki. Redakcje Portalu Płock, Tygodnika Płockiego, Radia Płock i Gazety Wyborczej ułożyły wspólnie 25 strzałów dotyczących najróżniejszych spraw - od systemu emerytalnego i podatkowego, przez problemy bioetyczne, katastrofę smoleńską, likwidację gimnazjów, na kwestiach związanych z Płockiem kończąc.

Tylko w trzech kwestiach politycy byli jednomyślni, czasem różnice zdań zdarzały się nawet wśród członków jednego komitetu. Tak było np. w kwestii zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Chciałby tego tylko poseł Tomasz Górski, pozostała 15 była na nie.

Oto graficzny skrót z odpowiedziami. Siedzą kolejno: Iwona Wierzbicka i Marek Jakubiak (Kukiz’15), Magdalena Malińska i Rafał Trzeciak (Polska Razem), Tomasz Kominek i Piotr Zgorzelski (PSL), Marcin Kierwiński i Elżbieta Gapińska (PO), Marek Opioła i Wojciech Jasiński (PiS), Mariusz Podsędek i Małgorzata Kamińska (Nowoczesna), Tomasz Górski i Marcin Baciński (KORWiN) oraz Włodzimierz Czarzasty i Stanisław Jakubowski (Zjednoczona Lewica)//

 

 

Czytaj też:

 

Zobaczcie zdjęcia z debaty w naszej galerii:

 

Zagłosujcie w naszej sondzie:

 

 

 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE